Шумоізоляція особистого авто простору м. Ірпінь

Останнім часом все більшої актуальності та популярності в місті Ірпінь набуває послуга підвищення шумоізоляції автомобіля. Попит на таку процедуру виник унаслідок забезпечення недостатньої шумоізоляції автовиробниками, особливо у бюджетних авто.

Стверджують, що таким чином автохолдинги намагаються скоротити витрати на собівартість виготовлення автомобіля за умов жорсткої конкуренції. Хоч би якою була причина, недостатня авто шумоізоляція сприяє певному дискомфорту, з яким не всі водії можуть і хочуть миритися. Крім того, ціна на шумоізоляцію для авто помірна та доступна кожному.

Шумоізоляція авто — процес який дозволяє зменшити рівень шумів і вібрацій, що проникають в салон автомобіля.

Після проведення шумоізоляції Ваш автомобіль стане комфортнішим, їздити буде набагато приємніше, втома в дорозі буде наступати набагато пізніше.

Шумоізоляція дозволить штатній аудіо системі звучати набагато краще. А якщо ви вирішили прокачати своє авто серйозним автозвуком, то шумоізоляція просто необхідна.

Мета додаткової ізоляції

Шумоізоляція для авто в місті Ірпінь є системою технологічних процесів, що знижують рівень проникнення небажаних звуків і вібрацій в салон машини. Забезпечення достатньої шумоізоляції також входить до системи робіт з автотюнінгу.

Автомобільна звукоізоляція дозволяє:

 • підвищити пасивну безпеку водія та пасажирів, спокій та тишу в авто;
 • покращення антикорозійних властивостей;
 • комфорт під час користування машиною;
 • зниження втоми під час водіння.

Вживані машини

Стандарт ціна (від грн.)

VIP ціна (від грн.)

AB

15 000

19 000

CD

17 000

21 000

ES

20 000

24 000

Джипи

22 000

28 000

 • Стандарт: 2-а шари (підлога, арки, багажник, двері)
 • VIP: 4-ри шари (підлога, арки, багажник, двері, стеля, капот, підкрилки)

Ціна на окремі види робіт

 • Стеля від 1000 грн.
 • Підкрилки від 1400 грн. за 4шт.
 • Двері від 800 грн. за один шт.
 • Капот від 800 грн.

Яка шумоізоляція потрібна моєму авто

Вибір шумоізоляційних матеріалів та технологічні процеси, пов'язані із забезпеченням звукоізоляції на авто, залежать передусім від обраного виду ізоляції та від природи небажаних звуків:

 1. Забезпечення низького рівня дорожнього шуму, від двигуна та інших елементів машини;
 2. Поліпшення звучання автоакустики (у разі шумоізоляція обов'язкова);
 3. Поліпшення теплоізоляції салону.

Вибір того чи іншого виду шумоізоляції залежить від технічного стану автомобіля, року випуску, особливостей моделі, цілей поїздок, дистанцій, ймовірність високого рівня шумів тощо. Всі ці фактори можна розділити на дві групи:

 • Зовнішні – не мають жодного відношення до руху машини – різні звуки, хитання коліс, погодні умови тощо;
 • Внутрішні - виникають під час руху авто - шум від двигуна, скрип від взаємодії різних елементів авто і т.п.

Покрокова інструкція від «Ірпінь Авто»

Якщо Ви усвідомили необхідність купити шумоізоляцію для авто, сміливо звертайтесь до професіоналів «Ірпінь Авто». Насамперед слід визначити причину необхідності таких робіт. Ціна шумоізоляції на авто залежить саме від цієї причини.

Згодом відбувається вибір методу усунення проблеми, після чого готують до робіт (що може зайняти кілька днів). Фахівці компанії обробляють поверхню авто, наносять всі необхідні шумоізоляційні матеріали та завершують ланцюг технологічних процесів. Після цього збирають салон та тестують із клієнтом.