Професійна реставрація та відновлення фар - око Вашого авто

Механічні пошкодження та потемніння фар — одні з найпоширеніших проблем, із якими доводиться стикатися сучасним автомобілістам.

Випадкові удари, зіткнення, тривала експлуатація, атмосферні впливи, заводські дефекти, порушене ущільнення — всі ці причини призводять до порушення їхнього функціонування. Найкращим виходом із цих ситуацій – буде реставрація фар фірмою «Ірпінь Авто» у місті Ірпінь.

Автомобіль – надзвичайно складна система взаємопов'язаних елементів, тому ніколи не варто недооцінювати незначні, на перший погляд, проблеми. Неправильне функціонування фар викликає погіршення освітлення дороги у темний час доби та несприятливу погоду, обмеження маневреності, загрозу ДТП, отримання штрафу.

Відновлення фар – під збільшеним склом

  • реставрація тріщин у корпусах фар;
  • покращення герметизації швів;
  • шліфування та полірування;
  • усунення потемніння та запітніння.

Потемніння та запотівання фар найчастіше турбує водіїв, адже безпосередньо впливає на правильну роботу світла. Часте запотівання без професійного втручання сприяє руйнуванню дзеркального шару рефлектора.

Також вологе повітря всередині фари викликає окислення електронних контактів та роз'ємів. В результаті потрібна вже не відновлення, а повна заміна фари.

Внаслідок високотемпературного хімічного миття автомобілів на внутрішній поверхні фар також утворюється шар нальоту. Очищення від такого бруду досить складна процедура. Наліт такої природи здатний викликати тріщини та помутніння внутрішньої частини.

Усунення різної глибини подряпин сприяють послуги шліфування та полірування. Такі процедури необхідно проводити регулярно. Закріпити ефект рекомендують професіонали бронюванням (захисна плівка). У такому разі вона захищена від подряпин, наприклад, каміння на дорозі.

Реставрація у м. Ірпінь відбувається за такими розцінками

легкові

мінівени

автобуси

вантажні

Ціна на відновл. фар (від грн.)

400

450

500

550

Час на відновл. (від хв.)

40

40

40

40

легкові

мінівени

автобуси

вантажні

Цена на восстановление фар (от грн.)

400

450

500

550

Время на восстановление (от мин.)

40

40

40

40

Уважність до деталей

Відновлення та реставрація фар потребують висококваліфікованого підходу, використання професійного обладнання, високоякісних матеріалів. Фари машин відрізняються специфічними властивостями пластику, з якого виготовлені. Знання та досвід роботи з різними видами пластику дозволить вибрати коректний метод його реставрації.

Фірма «Ірпінь Авто» гарантує висококласний підхід до кожної проблемної ситуації, використання сучасних технологій та надійних матеріалів, тривалий термін подальшої експлуатації.